Poseta ministarke prosvete prof. dr Slavice Đukić Dejanović tokom održavanja prijemnog ispita

Pravni fakultet je 28. juna 2024. godine tokom održavanja prijemnog ispita posetila delegacija Ministarstva prosvete na čelu sa ministarkom prof. dr Slavicom Đukić Dejanović. Delegaciju su primili članovi uprave Pravnog fakulteta. Tom prilikom zadržali su se u kraćem i konstruktivnom razgovoru pri čemu je istaknuto zadovoljstvo povodom uzajamne uspešne saradnje, kao i činjenice da je ove godine prijavljeno više studenata za polaganje prijemnog ispita nego predhodne godine. Posebno je istaknuto da je Ministarstvo prosvete dodelilo značajna finansijska sredstva za zamenu osvetljenja na Pravnom fakultetu u visini od preko 16 miliona dinara, kao i iznos od 13 miliona dinara za kupovinu laptopova i druge elektonske opreme za potrebe Pravnog fakulteta. Ovom prilikom ministarka Slavica Đukić Dejanović je podelila laptopove članovima uprave, kao i predsedniku Saveta Pravnog fakulteta. Nakon kraćeg razgovora ministarka je sa članovima uprave obišla dva najveća amfiteatra u kojima su budući studenti polagali prijemni ispit. Poseta je okončana davanjem izjava za medije.