Naši studenti dobili nagradu Univerziteta za najbolji naučni rad

Na svečanosti povodom Dana Univerziteta u Beogradu, 13. septembra 2024. godine, studenti osnovnih studija Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, Relja Jarkovački i Milan Radivojević, dobili su iz ruku rektora, prof. dr Vladana Đokića, nagradu za najbolji naučno-istraživački rad u oblasti društveno-humanističkih nauka u 2023. godini. Njihov rad pod nazivom „Komparativna analiza pravnog položaja Autonomne Pokrajine Vojvodine i Regiona Južni Tirol“ već je nagrađen i u okviru Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, prestižnom nagradom Alan Votson početkom ove godine. Rad će uskoro biti objavljen na srpskom jeziku, kao i u prevodu na engleski.

Pravni fakultet čestita svojim studentima na ovom velikom uspehu i želi im mnogo sreće u budućem radu.