Beogradsko arbitražno proleće na našem Fakultetu

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu će u periodu od 24-26. marta 2023. godine biti domaćin XIII Beogradske arbitražne konferencije i XV pripremnog takmičenja za međunarodno takmičenje u Beču- Belgrade Open Pre-Moot. Ovom prilikom Fakultet će ugostiti studente i profesore sa više od 50 univerziteta iz 30 zemalja sveta, a stotinu arbitražnh studentskih ročišta će u ulozi arbitara suditi 300 renomiranih praktičara iz ove oblasti.

Takmičenje će se odvijati tokom vikenda 25 i 26. marta, kako u slušaonicama našeg fakulteta tako i u prostorijama beogradskih advokatskih kancelarija koje nam pomažu u organizaciji ovog događaja.

Beogradska arbitražna konferencija će se održati u petak, 24. marta, u amf V s početkom od 13 časova. Program konferencije je dostupan na:

Radni jezik konferencije je engleski, a učešće na konferenciji je besplatno i ne zahteva prethodnu registraciju.

Nadamo se da ćete nam se pridružiti ovim povodom i uzeti učešće u diskusiji aktuelnih tema arbitražnog prava.