Objavljena „Bibliografiju Anala Pravnog fakulteta u Beogradu 1953-2008.“

Centar za izdavaštvo i informisanje Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu je u avgustu objavio Bibliografiju Anala Pravnog fakulteta u Beogradu 1953-2008.

Autorke Bibliografije su dr Svetlana Mirčov, Ivana Pajić, Vanja Eror i Katarina Petrović, bibliotekarke naše biblioteke. Redakciju je uradila Svetlana Mirčov, a recenzent je bio profesor Momir Milojević.

Bibliografija koja sadrži 932 odrednice na jednom mestu okuplja hiljadu autora koji su u periodu dužem od pola veka u Analima publikovali oko 4.500 tekstova. Bibliografija Anala Pravnog fakulteta u Beogradu 1953-2008. je iscrpna, što znači da su zabeleženi svi prilozi, bez obzira na njihov obim, a svaki tekst je popisan po viđenju (de visu) što doprinosi njenom kvalitetu i tačnosti.