Članovi Društva bibliotekara pravnih i srodnih biblioteka Jugoistočne Evrope posetili Pravni fakultet

Kao i prethodnih godina, članovi Društva bibliotekara pravnih i srodnih biblioteka Jugoistočne Evrope okupili su se 26. oktobra 2012. godine, a domaćin je bila Biblioteka Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Prisutno je bilo 30 članova Društva koji su usvojili dokument Uloga i kompetencije bibliotekara pravnih i srodnih biblioteka i dogovorili se o publikovanju Zbornika Društva, koji treba da sadrži izlaganja članova na našim dosadašnjim skupovima.

Nakon informacije o uspostavljanju zajedničkog digitalnog repozitorijumu, učlanjenju Društva u Svetsku asocojaciju pravnih biblioteka i prijema novih članova, usledila je poseta Sajmu knjiga.