Наши студенти освојили треће место на осмом регионалном такмичењу из компанијског права

Тим студената Правног факултета Универзитета у Београду је на осмом регионалном такмичењу студената права из области Компанијског права под називом Big Deal, одржаном у Београду, 29. и 30. новембра 2018. године, на енглеском језику, заузео треће место. Чланови тима ове године били су: Нада Бакрач, Наталија Ђукић, Никола Радовић (студенти четврте године студија), Милош Максимовић (студент мастер студија) и Душан Станковић (студент докторксих студија). Такмичење Big Deal представља симулацију трансакције преузимања и спајања привредних друштава. Након достављања due diligence извештаја и уговора о продаји удела друштва са ограниченом одговорношћу, што представља прву фазу такмичења, студенти су усмено презентовали извештај и уговор и одговарали на питања адвоката. Нада Бакрач је добила похвалу као најистакнутији студент, док је Наталија Ђукић добила праксу у адвокатској канцеларији Јанковић, Поповић & Митић. Tим је за такмичење припремала доц. др Јелена Лепетић. У припреми су помогли и адвокат Никола Ђорђевић из кацеларије Јанковић, Поповић & Митић,  доц. др Марко Јовановић и асис. Новак Вујичић, којима чланови тима дугују захвалност на подршци и саветима.