Poseta grupe privrednika i predstavnika pravosuđa iz Švajcarske i Francuske

U petak 4. oktobra 2019. godine grupa privrednika i predstavnika pravosuđa iz Švajcarske i Francuske posetila je Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu. Grupu koju je činilo 65 advokata, sudija i poslovnih ljudi primili su prodekan za nauku i stručni rad prof. dr Marko Đurđević, prodekan za međunarodnu saradnju doc. dr Jelena Lepetić i dr Ivana Rodić, koja je zadužena za međunarodnu saradnju. Nakon pozdravnih reči predstavnika fakulteta, prisutnima se obratio Jovan Žan Ivanović, praunuk uvaženog profesora i dekana beogradskog Pravnog fakulteta Živojina M. Perića. Gosti su posetili amfiteatar III u kome su tematski predstavljeni školovanje, univerzitetetska karijera i društveni angažman profesora Živojina M. Perića, kao i Muzej Pravnog fakulteta, čiji je značajan deo postavke posvećen akademskim vezama Srbije i Francuske.

Više fotografija možete videti ovde