Glasnikov konkurs za najbolju kratku priču

Glasnik ove godine obnavlja svoju nekadašnju praksu organizovanja konkursa za najbolju kratku priču autora-studenata, u okviru kojeg će najboljim radovima (autorima-studentima) biti dodeljene vredne nagrade.

Nagrade podrazumevaju sledeće:

• objavljivanje 15 najboljih priča,
  • prva tri nagrađena autora dobijaju Glasnikova izdanja u vrednosti od 15.000,00, 10.000,00 i 5.000,00 dinara,
  • promociju,
  • članstvo u Glasnikovom Klubu čitalaca.

Pravo učešća imaju svi studenti koji se školuju u Republici Srbiji, a priča sa kojom se konkuriše mora biti napisana na srpskom jeziku, obima do 10.000 karaktera, uz uslov da nije objavljivana do sada.

Sve ostale detalje koji se odnose na uslove Konkursa za najbolju kratku priču možete pronaći OVDE.

Svi zainteresovani za učešće na Konkursu, sami biraju temu svoje priče. Priče treba napisati u MS Word formatu i taj dokument poslati na adresu kontakt@slglasnik.com, zajedno sa slikom indeksa. Ukoliko niste u prilici da skenirate uvodnu stranu indeksa, istu možete slikati i taj dokument dostaviti prilikom prijave.

Više informacija možete dobiti na e-mail adresi:  kontakt@slglasnik.com.

Vi pišite, mi nagrađujemo – Ostani kod kuće!