Учешће на Сајму високошколских установа у Економско-трговинској школи у Пожаревцу

Правни факултет Универзитета у Београду је у петак 10. децембра 2021. године учествовао на Петом Сајму високошколских установа који је организовала Економско-трговинска школа у Пожаревцу. Асистенткиња МА Валерија Дабетић, чланица тима за промоцију Факултета, представила је ученицима ове школе (као и заинтересованим ученицима осталих школа и њиховим родитељима) наше услове студирања и понуду студијских програма и одговорила на сва питања од значаја за њихов даљи професионални развој. Правни факултет ће и у наредним годинама наставити сарадњу са Тимом за каријерно вођење и саветовање Економско-трговинске школе чији ђаци се често одлучују да се даље усавршавају на нашем факултету.