Одржан први хуманитарни турнир „Јединство за осмех“

„Јединство за осмех“ је први хуманитарни турнир који је организовао Студентски парламент  Правног факултета Универзитета у Београду. Одржао се 14. маја у Студентском граду, на  Новом Београду. Учествовало је 27 екипа у кошарци и фудбалу. У кошарци, победу је однела екипа „Аматера“, а у фудбалу „Атина“.

Турнир се одржао за Луку Жилића, који болује од целебралне парализе, новац је скупљан како би му се олакшала свакодневница куповином потребних помагала. Одзив је био велик, за Лукин лепши живот сакупљено је 77.000 динара.

Захваљујемо се Студентском центру Београда што нам је обезбедио да играмо на теренима Студентскиг града.

Честитамо организаторима и учесницима на труду и спортском понашању. Видимо се на следећем хуманитарном турниру!