Održan prvi humanitarni turnir „Jedinstvo za osmeh“

„Jedinstvo za osmeh“ je prvi humanitarni turnir koji je organizovao Studentski parlament  Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Održao se 14. maja u Studentskom gradu, na  Novom Beogradu. Učestvovalo je 27 ekipa u košarci i fudbalu. U košarci, pobedu je odnela ekipa „Amatera“, a u fudbalu „Atina“.

Turnir se održao za Luku Žilića, koji boluje od celebralne paralize, novac je skupljan kako bi mu se olakšala svakodnevnica kupovinom potrebnih pomagala. Odziv je bio velik, za Lukin lepši život sakupljeno je 77.000 dinara.

Zahvaljujemo se Studentskom centru Beograda što nam je obezbedio da igramo na terenima Studentskig grada.

Čestitamo organizatorima i učesnicima na trudu i sportskom ponašanju. Vidimo se na sledećem humanitarnom turniru!