Prijemni ispit i poseta ministra Ružića

Već tradicionalno na vidovdanski praznik, dana 28. juna 2022. godine, u prostorijama Univerziteta u Beogradu – Pravnog fakulteta, održan je prijemni ispit za buduće studente naše institucije. Prijemni ispit je u prvom upisnom roku polagalo čak 1386 kandidata, čime je nastavljen uzlazni trend u broju prijavljenih kandidata. Ove godine smo takođe imali čast da je u posetu našem fakultetu na prijemni dan došao i prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, gospodin Branko Ružić, sa saradnicima iz Ministarstva. Njega su u prostorijama fakulteta dočekali prodekan za nastavu, prof. dr Bojan Milisavljević, i prodekanica za međunarodnu saradnju, prof. dr Jelena Lepetić, sa predstavnicima studenata. Ministar Ružić i prodekani su posle razgovora u prostorijama dekanata obišli amfiteatre u kojima se prijemni ispit izvodio, gde je ministar kandidatima poželeo sreću u polaganju ispita, a upravi Fakulteta uspešnu realizaciju istog.

Ovim putem izražavamo veliku zahvalnost gospodinu Ružiću, kao i Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije na ukazanoj podršci i sa zadovoljstvom konstatujemo da je prijemni ispit na našem fakultetu održan u najboljem redu. Radujemo se budućoj generaciji brucoša!