Poseta dekanice Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu

U petak, 30. septembra 2022. godine, Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu posetila je prof. dr Zinka Grbo, dekanica Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu. Prof. dr Grbo su dočekali dekan Pravnog fakulteta prof. dr Zoran Mirković, prodekan za međunarodnu saradnju prof. dr Jelena Lepetić i dr Ivana Rodić, koja je zadužena za međunarodnu saradnju. U skladu sa Sporazumom o naučnoj saradnji između Univerziteta u Beogradu i Univerziteta u Sarajevu, dekani dva partnerska pravna fakulteta zaključili su Sporazum o saradnji, kojim su utvrđene oblasti i predmet međusobne saradnje, kao i oblici i načini njenog ostvarivanja. Na sastanku su razmatrane mogućnosti za sprovođenje zajedničkih projekata u oblasti pravnih nauka.