Gostujuće predavanje prof. dr Anara Valijeva „Energetska bezbednost u Evropi i kavkaskom regionu“ i informacije o mobilnosti na ADA Univerzitetu, Baku, petak 21.10.2022. godine u 13.00 časova u Konferencijskoj sali

Prof. dr. Anar Valijev (Anar Valiyev), dekan Fakulteta za međunarodne odnose ADA Univerziteta u Bakuu i nosilac katedre Žan Mone za evropske studije, održaće na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu predavanje na temu „Energetska bezbednost u Evropi i kavkaskom regionu“. Nakon predavanja biće predstavljene mogućnosti realizovanja dela studijskog programa na ADA Univerzitetu za studente Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Plakat za predavanje je dostupan na linku

Predavanje će biti održano u petak 21. oktobra 2022. godine u 13.00 časova u Konferencijskoj sali Pravnog fakulteta u Beogradu.