Održane administrativne radionice u okviru ALF projekta

Tokom Beogradske nedelje pravne filozofije na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu organizovane su dve radionice za administrativne radnike u okviru ALF projekta. Bilo je zadovoljstvo ugostiti predstavnike Evropske istraživačke kancelarije (European Research Office) Univerziteta u Đenovi, Klaudiju Sangvineti i Marijapaolu Moreno. One su održale dvodnevnu obuku za članove administracije na Pravnom fakultetu. Prvog dana radionice su predstavili aktivnosti o administraciji i koordinaciji međunarodnih projekata, a drugog dana je fokus bio na projektu Horizon Europe, sa akcentom na projektnom izveštavanju.

Beogradskom nedeljom pravne filozofije je u velikom stilu započeta realizacija ALF projekta!