Наши студенти добили стипендију Фондације „Студеница“

Прошле недеље је нашим студентима: Тијани Глишовић, Невени Недељковић и Душану Ђурићу, додељена стипендија Фондације „Студеница”, организације српске дијаспоре у Америци која већ три деценије стипендира истакнуте и талентоване младе различитих образовних профила. Управо су ти млади данас лидери политичког, јавног и пословног живота Србије, региона и света. Наши студенти су се поред одличног успеха који су остварили у досадашњем школовању истакли и по ваннаставним активностима, бројним пројектима, написаним радовима и волонтерским активностима на којима учествују.

Тијана и Невена су стипендисткиње другу годину за редом, док је Душан постао стипедиста ове године. Оно што свакако Фондацију „Студеница” разликује од других сличних фондација и задужбина јесте што поред материјалне помоћи, она нуди младима да своје идеје и пројекте реализују и тиме подстакну друге младе људе да се ангажују у својим заједницама. Напомињемо да су многи професори на нашем факултету били добитници ове престижне стипендије и веома смо поносни што и данас Фондација „Студеница” препознаје успешне правнике које помаже током студија и професионалног развоја.