Docent dr Branka Babović Vuksanović boravila na Univerzitetu Kalifornije u San Francisku

Docent dr Branka Babović Vuksanović je, kao Fulbrajtov stipendista, u periodu od 21. avgusta do

21. novembra boravila na Univerzitetu Kalifornije u San Francisku. Tamo je sprovodila istraživanje o upotrebi novih tehnogologija u građanskom sudskom postupku pod supervizijom najcitiranijeg američkog autora za dokazni postupak i glavnog izvestioca u američkom telu za pisanje izmena i dopuna Zakona o parničnom postupku još od 90-ih, prof. Ričarda Markusa. Ona je pri tom posetila i tamošnje sudove gde su sudije sa njom podelile svojee iskustvo u korišćenju novih tehnologija u parničnom postupku u SAD. Pored toga, doc. dr Babović Vuksanović je učestvovala na radionicama, konferencijama i nastavi u San Francisku.