Arhiva: 10/04/2024

Наш студент освојио прво место на ултрамаратону

Урош Обрадовић, студент прве године основних студија Правног факултета Универзитета у Београду 6. априла 2024. године истрчао је ултрамаратон“ Istria 100″ и освојио прво место у категорији 18-19 година.  Урош је дужину од 69 километара истрчао за једанаест сати и двадесет и два минута. Честитамо колеги на великом успеху!

Одржана конференција „Интернет дијалог 2024“ посвећена вештачкој интелигенцији

Годишња конференција посвећена праву интернета „Интернет дијалог“, коју заједнички организују Универзитет у Београду – Правни факултет и Фондација „Регистар националног интернет домена Србије (РНИДС)“, одржана је 8. и 9. априла 2024. године. Покровитељи овогодишње конференције били су Привредна комора Србије и њен Центар за дигиталну трансформацију. Првог дана „Интернет дијалога...