Arhiva: 10/04/2024

Naš student osvojio prvo mesto na ultramaratonu

Uroš Obradović, student prve godine osnovnih studija Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu 6. aprila 2024. godine istrčao je ultramaraton“ Istria 100″ i osvojio prvo mesto u kategoriji 18-19 godina. Uroš je dužinu od 69 kilometara istrčao za jedanaest sati i dvadeset i dva minuta.Čestitamo kolegi na velikom uspehu!

Održana konferencija „Internet dijalog 2024“ posvećena veštačkoj inteligenciji

Godišnja konferencija posvećena pravu interneta „Internet dijalog“, koju zajednički organizuju Univerzitet u Beogradu – Pravni fakultet i Fondacija „Registar nacionalnog internet domena Srbije (RNIDS)“, održana je 8. i 9. aprila 2024. godine. Pokrovitelji ovogodišnje konferencije bili su Privredna komora Srbije i njen Centar za digitalnu transformaciju.Prvog dana „Internet dijaloga 2024“...