Učešće na Sajmu visokoškolskih ustanova u Ekonomsko-trgovinskoj školi u Požarevcu

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu je u petak 10. decembra 2021. godine učestvovao na Petom Sajmu visokoškolskih ustanova koji je organizovala Ekonomsko-trgovinska škola u Požarevcu. Asistentkinja MA Valerija Dabetić, članica tima za promociju Fakulteta, predstavila je učenicima ove škole (kao i zainteresovanim učenicima ostalih škola i njihovim roditeljima) naše uslove studiranja i ponudu studijskih programa i odgovorila na sva pitanja od značaja za njihov dalji profesionalni razvoj. Pravni fakultet će i u narednim godinama nastaviti saradnju sa Timom za karijerno vođenje i savetovanje Ekonomsko-trgovinske škole čiji đaci se često odlučuju da se dalje usavršavaju na našem fakultetu.