Pravni fakultet učestvovao na drugom Virtuelnom sajmu obrazovanja

Pravni fakultet je i ove godine, dana 16. novembra, imao priliku da učestvuje na drugom Virtuelnom sajmu obrazovanja u organizaciji Univerziteta u Beogradu. Kao i prethodne godine, ovom prilikom se putem “Zoom” platforme zainteresovanim maturantima obratio prodekan za nastavu našeg fakulteta profesor dr Bojan Milisavljević. Prodekan je upoznao zainteresovane maturante sa bogatom tradicijom našeg fakulteta, programom studija, ali i raznovrsnim karijernim mogućnostima koje pruža diploma Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Nakon profesorovog izlaganja, maturantima je pružena mogućnost da u razgovoru sa saradnikom u nastavi Nikolom Stankovićem dobiju odgovore na sva njihova pitanja. Ovim putem želimo da se zahvalimo Univerzitetu u Beogradu na maksimalnoj podršci prilikom realizacije drugog Virtuelnog sajma.