Gostovanje Nika Vujičića – „Ostanite jaki“

Nik Vujičić, jedan od najpoznatijih motivacionih govornika na svetu, održao je u utorak, 14. marta 2023. godine predavanje na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Tribinu su svojim uvodnim obraćanjima otvorili rektor Univerziteta u Beogradu, prof. dr Vladan Đokić, i prodekanka za naučni i stručni rad Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, doc. dr Nina Kršljanin

Pred punim amfiteatrom V – „Radomir Lukić“, gospodin Vujičić je skoro dva sata govorio na temu „Ostanite jaki“ i odgovarao na pitanja studenata u vezi sa kriznim situacijama u životu, ličnim izborima, obrazovanjem, ljudskim pravima, diskriminacijom, nasiljem i globalnim izazovima.

Predavanje za više od 800 studenata organizovali su Studentski parlament Univerziteta u Beogradu, SKONUS, EUS i Studentski parlament Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu.